MEAN WELL inverter SD-100C-12, DC/DC, 100W
Your price incl. VAT (20.0%)
❌ The item is not available. There is no option to order.
Delivery No confirmed delivery date
MEAN WELL
Manufacturer
Product number
SD-100C-12
Product Code
RL015.347
Warranty
24 months
Download
https://download.discomp.cz/meanwell/SD-100.PDF
Download Datasheet
Technical parameters
LAN ports
The input voltage [V]
36 .. 72V DC
Output Power [W]
100
Converter type
DC/DC
Output Voltage [V]
11 .. 16V DC